ویستا تجارت صعود بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات آنلاین در کشور...

پشتیبانی و مشاوره 06191015368

info@vistatejaratsoud.ir

بزرگترین ارائه دهنده خدمات الکترونیکی در کشور

همکاری در فروش

همکاری در فروش

همکاری در فروش

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ چیست و چگونه میتواند برای شما در آمد ایجاد کند؟

آیا شما هم تمایل دارید از فضای اینترنت و کسب و کار آنلاین در آمد کسب کنید؟

به کسب در آمد از طریق اینترنت علاقه مند هستید؟

آیا از خریدتان راضی هستید و تمایل دارید خاص باکس را به دیگران معرفی کنید و از این طریق در آمد کسب کنید؟

هیچ میدانستید یکی از روش های کسب در آمد جدید که بسیار هیجانانگیز و پرطرفدار است سیستم همکاری در فروش کالاست ؟

مطالب زیر در مورد سیستم همکاری در فروش را به هیچ عنوان از دست ندهید ، آنها را به دقت مطالعه کرده و سامانه همکاری در فروش خاص باکس را به دیگران نیز معرفی کنید.شما میتوانید توضیحات تکمیلی، روش ارتباط با پشتیبان، نمونه بنر ها و تصاویر تبلیغاتی و آفر های ویژه را از طریق کانال تلگرام همکاری در فروش دنبال کنید.

تعریف همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ (affiliate-marketing) یک سیستم کسب در آمد آنلاین و نوین می باشد که تا چندی پیش اثری از آن به صورت جدی در وب فارسی به چشم نمیخورد. تعاریف بسیاری برای همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ آورده شده است اما ما به یک تعریف دقیق و علمی و همچنین یک تعریف ساده و کاربردی از سیستم همکاری در فروش بسنده خواهیم کرد. طبق تعریف دقیق همکاری در فروش که اسامی دیگری نظیر بازاریابی واسطه ای یا بازاریابیِ رابطه ای هم دارد، اینطور تعبیر میشود که در یک فرآیند فروش که معمولا بر بستر اینترنت انجام میشود شما (بازاریاب) با یاد گرفتن و آموزش درآمدزایی از طریق سیستم همکاری در فروش می‌توانید بدون داشتن محصول و یا خدماتی، پورسانت از فروش محصولات دیگران(به عنوان مثال محصولات وب سایت خاص باکس) را دریافت کنید. همکاری در فروش که بعضی افراد تلفظ انگلیسی آن یعنی افیلیت مارکتینگ Affiliate Marketing را به‌کار می‌برند یک تعریف ساده تر هم دارد که بر مبنای سیستم همکاری در فروش ویستا تجارت صعود آن را نیز برای شما توضیح میدهیم.

در این تعریف شما به عنوان بازاریاب محصولات وبسایت یا کسب و کاری که انتخاب کرده اید را معرفی و تبلیغ میکنید و در ازای خرید مشتریانی که بدست می آورید کارمزد دریافت خواهید کرد.

برای ثبت نام در سیستم همکاری در فروش از کجا شروع کنیم ؟

برای شروع با لمس یا کلیک روی تصویر بالا در سایت ویستا تجارت صعود به عنوان بازاریاب ثبت نام میکنید و پس از ثبت نام در سامانه همکاری در فروش یک کد معرف (کد پرسنلی) از خاص باکس دریافت میکنید.بعد از دریافت کد تنها کاری که باید انجام دهید معرفی و انتشار این کد در فضا های گوناگون بر بستر اینترنت است که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد. دقت کنید اصلی ترین نکته در سیستم همکاری در فروش خاص باکس سود دو جانبه مشتری و بازاریاب بوده و بر همین مبنا افراد مختلف ترجیح میدهند از کد ارجاع شما هنگام خرید استفاده کنند. به عنوان مثال در نظر بگیرید قرار است شما یک دستگاه تلفن همراه را از طریق سیستم همکاری در فروش تبلیغ کرده و به فروش برسانید مراحل به صورت زیر خواهد بود . تصویر زیر خلاصه مراحل را از ثبت نام تا فرآیند تبلیغ کد و خرید مشتری را نشان میدهد.

پیدا کردن اطلاعات کالا از سایت و یا دریافت بنر ها از  کانال یا از طریق ربات بسیار آسان است. (( در حال حاضر ربات تلگرام در حال آپدیت و طراحی پیشرفته تر است که به زودی لینک آن اعلام خواهد شد ))

تنها سیستم «سود دو طرفه» در ایران :

«پورسانت برای بازاریاب و تخفیف نقدی برای مشتری»

راهنمای سریع :

مزایای پیوستن به خانواده بزرگ بازاریابان ویستا تجارت صعود :

داشتن حس خوب نوع دوستی و انسانیت در همه ما وجود دارد و یقینا هدف اصلی ما و شما در درجه اول معرفی یک مرکز ارزان فروشی و ارایه تخفیف های عالی به نزدیکان و آشنایان است. در همین راستا سود حاصل از فروش این محصول برای شما نیز کارمزد خواهد داشت. مسلما وقتی با این هدف تلاش کنید درآمد خوبی در انتظار شما خواهد بود.پس با ارائه کدپرسنلی مخصوص به خودتان به دیگران غیر از اینکه شما از فروش حاصل از آن کالا پورسانت میگیرید چندین عملیات دیگر هم انجام خواهد شد که به شرح زیر است:

1. معرفی یک وب سایت معتبر: با کالاهای درجه یک با قیمت های بسیار مناسب به دیگران و جلوگیری از گران فروشی فروشگاه های آنلاین یا سنتی و معضلات مشابه

2.تخفیف آنی هنگام خرید کالا توسط مشتری: بااستفاده از کد معرف شما و تجربه حس خوب صرفه جویی در خرید آنلاین با تخفیف های نقدی هنگام خرید

3.دریافت پاداش نقدی و غیر نقدی: بامعرفی دوستان به سیستم همکاری در فروش 

4.پلن های بزنزی تا الماس: باعث ایجاد حس رقابت و کار تیمی با دوستانی که خودتان به سیستم همکاری در فروش دعوت نموده اید میشوند.

5.برخورداری از مزایای شغلی: که معمولا شرکت ها و فروشگاه ها برای بازاریابان در نظر نمیگیرند مثل حقوق ثابت و …

سوالات متداول در مورد سیستم همکاری در فروش :

1.چطور به سامانه « همکاری در فروش » بپیوندیم ؟ آیا ثبت نام و فعالیت رایگان است ؟

بسیار راحت!!

همان طور که قبل تر هم بیان شد شما میتوانید به صفحه ثبت نام مراجعه کرده و پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده با انتخاب گزینه بازاریاب که در قسمت نهایی فرم ثبت نام قابل مشاهده است کد پرسنلی اختصاصی دریافت نمایید.لازم به ذکر است تاییدیه و دریافت کد معرف معمولا پس از یک روز کاری انجام خواهد شد که این کد در پروفایلتان نیز قابل مشاهده است. به هر علتی اگر بعد از گذشت 48 ساعت کد دریافت نکردید شماره همراه ثبت نامی را برای شماره پشتیبانی ارسال کرده تا پیگیری انجام شود. ضمنا ثبت نام و دریافت پنل بازاریابی کاملا رایگان بوده وویستا تجارت صعود هیچ مبلغی برای اختصاص کد معرف و پنل بازاریابی و ثبت نام در سیستم همکاری در فروش از شما دریافت نخواهد کرد

نکته : همکاران و هم صنفان عزیز نیز میتوانند ضمن تماس با تلفن شرکت درخواست پنل همکاری نمایند تا توضیحات لازم نیز به ایشان ارائه گردد . توجه داشته باشید شرایط پنل همکاری مخصوص همکاران و تامین کنندگان کالا بوده و کاملا با سیستم همکاری در فروش تفاوت دارد.

2.آیا واقعا میتوان در سیستم همکاری در فروش کسب در آمد کرد؟

بله! قطعا با تلاش و پشتکار میتوانید درآمد فوق العاده ای داشته باشید با توجه به اینکه این سوالِ خیلی از عزیزانی هست که هنوز وارد سیستم نشده اند باید دو نکته را بیان کنیم.

نکته اول اینکه سیستم همکاری در فروش گرچه یک منبع در آمد خوب است و وابسته به زمان و مکان نمی باشد ولی نباید انتظار داشته باشید بدون تلاش و صرف وقت و انرژی در آمد خوبی به جیب شما سرازیر شود. کسب در آمد مساوی است با تلاش و پشتکار. لطفا گول تبلیغات دروغین را نخورید! درآمد راحت و سود سرشار بدون تلاش و پشتکار اولیه خواب و خیالی بیش نیست. اساس همکاری تیم خاص باکس صداقت است.

نکته دوم اینکه خیلی از همکاران عزیز به محض ثبت نام سراغ فروش کالاهایی میروند که در واقع فروششان سخت است! مسلما فروش این کالاها برای ما باعث خوشحالیست ولی واقعیت این است اگر میخواهید در این سیستم در آمد خوب و منطقی به نسبت وقت و تلاشی که میکنید داشته باشید باید سراغ کالاهای پر فروش و جذاب بروید کالاهایی که به نسبت امکانات و مشخصات قیمت مناسب و پایینی دارند، کالاهایی که مد روز هستند و یا کالاهایی که برای اکثریت افراد جامعه کاربرد دارند. حال شما بگویید فروش یک کمربند قبل از روز پدر با تخفیف 50 درصدی راحت تر است یا یک تلفن همراه با قیمت 9 میلیون تومانی که حتی 1 درصد هم تخفیف ندارد ! بهتر است در ماه های اول فعالیت با کالاهای خوش فروش و خوش سود شروع کنید البته این مورد  برای همکاران حرفه ای که در شبکه های اجتماعی و فضای وب مخاطبین زیادی دارند صدق نمیکند.لطفا برای دریافت کالاهای پرفروش و راهنمایی در این زمینه وارد کانال تلگرام ما شوید.

3.سطوح بازاریابی چیست ؟

شرایط کاری و سیستم رشد و ارتقا بازاریابان بر اساس فعالیت و حجم فروش در 4 دسته طبقه بندی میشود. توجه کنید پورسانت فروش در تمام مراحل یکسان است ولی درآمد و مزایای هر سطح طبق توضیحات زیر متقاوت می باشد.دقت کنید کالاهای سایت خاص باکس برخلاف اکثر سایت های دیگر تنوع بالایی داشته و خیلی از اقلام مبالغی بالا دارند

1.بازاریاب سطح  برنزی (فروش تا 3.000.000 تومان) :

این دسته از بازاریابان فقط پورسانت فروش و معرفی خواهند داشت و برای رسیدن به مزایای بیشتر باید به سطح نقره ای دست یابند. فعالیت هر ماه شما توسط سیستم بررسی شده در صورتی که حجم فروشتان به حد مورد نظر رسیده باشد به گروه نقره ای ارتقا می یابید و اگر به حد مورد نظر نرسیده باشید در همان سطح برنزی به فعالیتتان ادامه خواهید داد تا در همین بازه های یک ماهه با تلاش بیشتر شانس خود را برای پیوستن به گروه بعدی امتحان کنید . بازاریابان سطح برنزی فقط پورسانت فروش و معرفی دریافت میکنند .

2.بازاریاب سطح نقره ای (فروش بین 3.000.000 تا 6.000.000 تومان) :

علاوه بر تمام موارد ذکر شده در سطح قبلی بازاریاب نقره ای از مزیت دریافت حقوق ثابت به میزان 200.000 تومان در ماه نیز برخوردار خواهد بود .

3.بازاریاب سطح طلایی (فروش بین 6.000.000 تا 12.000.000 تومان) :

در این سطح علاوه بر تمامی موارد ذکر شده برای سطوح قبلی حقوق ثابت 500.000 تومانی نیز به دریافتی بازاریاب طلایی اضافه خواهد شد.

4.بازاریاب سطح الماس (فروش بیشتر از 12.000.000 تومان در ماه):

در این سطح از بازاریابی بازاریاب میتواند با مدیریت و همراهی بازاریابانی که به سیستم اضافه کرده ، هدایت و کنترل تیم بازاریابی ( حداقل تعداد 5 نفر بازاریاب فعال که در سطح نقره ای به بالا مشغول فعالیت باشند) ماهیانه  2.000.000 تومان حقوق ثابت دریافت کند. منظور از هدایت و مدیریت 5 نفر بازاریاب این است که انتهای هر ماه که فروش بازاریاب الماس بالاتر از 12.000.000 تومان است حداقل 5 بازاریابی که ایشان معرفی کرده باشد نیز در سطح نقره ای یا بالاتر قرار گرفته باشند . توجه داشته باشید بازاریاب الماس برای فروش بیشتر از حد تعیین شده 1.000.000 تومان پاداش یا حقوق ثابت دارد و مبلغ 2.000.000 تومان زمانی پرداخت خواهد شد که شرایط ذکر شده برای افراد معرفی شده برای حداقل یکماه ایجاد و حفظ شده باشد.

4.چطور تبلیغات کنم ، کالا ها را معرفی کرده و در نهایت بفروشم ؟

محافل دوستانه ، آشنایان و اقوام معمولا بهترین گزینه ها برای معرفی یک محصول یا خدمت می باشد مخصوصا وقتی برای آنها سود آنی و نقدی داشته باشد و به آن کالا نیاز داشته باشند !

ولی در راستای فروش هر چه بیشتر شما عزیزان بهتر است بدانید در حال حاضر یکی از بهترین روش های بازاریابی استفاده از شبکه های اجتماعی و ساخت کانال، گروه یا صفحه تبلیغاتی است. یکی دیگر از روش های تبلیغات استفاده از سایت های قرار دادن آگهی رایگان است. روش های بسیاری برای کسب در آمد از طریق بازاریابی وجود دارد که میتوانید با یک جست و جوی ساده در اینترنت به این مطالب دست پیدا کنید.پس از پیدا کردن فرد علاقه مند به خرید کالا تنها کاری که باید انجام دهید معرفی آدرس یا همان لینک محصول مورد نظر و کد اختصصای خودتان به مشتری می باشد. اگر شما صفحات پرطرفداری در شبکه های اجتماعی یا حتی وبلاگ پر مخاطبی دارید این فرصت استثنائی را از دست ندهید.

مثلا فرض کنیم شما از کالای زیر خوشتون اومده و طبق اطلاعات دریافتی از سیستم میدونید که این کالا 20 هزار تومن تخفیف برای مشتری و 100 هزار تومن پورسانت برای شما داره… چطوری تبلغیش کنیم ؟

چه فرصت هایی پیش روی ماست برای بدست آوردن اون 100 هزار تومن ؟

اگر دقت کنید آدرسی که با فلش مشخص شده و دورش کادر کشیده شده آدرس صفحه محصول است که کوتاه کردن لینک (در صورت لزوم) و موارد دیگر مرتبط را در کانال تلگرام به تفصیل توضیح دادیم. کافیست شما همین لینک را با کد بازاریابی خودتان تبلیغ کنید.
مثلا در اینستاگرام تصاویر محصول را آپلود کرده و کد پرسنلی خود را در کپشن پست به مخاطبان معرفی میکنید.در تلگرام نیز مشابه اینستاگرام عمل میکنیم.

در سرویس های اشتراک ویدئو مثل نماشا و تماشا که قابلیت بارگزاری ویدئو همراه با درج لینک(آدرس اینترنتی) دارند یک فیلم مرتبط را آپلود کرده و محصول را تبلیغ میکنیم.

در دیوار و شیپور آگهی ایجاد کرده و لینک محصول را در آگهی ثبت میکنیم.

آدرس محصول یا سایت را پیامکی برای اقوام و دوستان ارسال میکنیم.

دقت کنید روش های بسیاری وجود دارد فقط حتما باید کد معرف خودتان را همراه لینک به مشتری بدهید تا هنگام خرید از آن استفاده کند.

به عنوان مثال تصویر زیر یک بنر تبلیغاتی در پیام رسان تلگرام است که با کد مخصوص بازاریاب (که در انتهای پیام آورده شده) مشتری میتواند در لحظه خرید 90.000 هزار تومان تخفیف بگیرید و به حساب بازاریاب نیز 200.000 تومان پورسانت محاسبه خواهد شد که از طریق پروفایل بازاریابی در سایت قابل رهگیری و مشاهده است.ایجاد تبلیغ همراه با کد ارجاع و ارسال به شبکه های اجتماعی، سایت های تبلیغ رایگان، وبلاگ ها و … یکی از راه های کسب در آمد از سیستم است.پس از اینکه یکی از تبلیغات شما مشتری بالقوه را ترغیب به خرید کند مشتری شما در اولین مرحله از خریدش با کادری رو برو میشود تحت عنوان : «مشتری گرامی اگر کد تخفیف دارید وارد کنید»  و بدین صورت مشتری کد تخفیفی که از شما گرفته  را در قسمت مربوطه وارد کرده و خریدش را نهایی میکند. خب الان چه اتفاقی افتاد ؟؟ در همان لحظه خرید مبلغ تخفیف اختصاص داده شده به آن کالا از فاکتور مشتری کم شده و پورسانت بازاریاب نیز در پروفایل شخصی اش قابل مشاهده خواهد بود. در واقع مشتری تخفیف گرفت و شما پورسانت… یه معامله دو سر برد.

در تصویر فوق مشتری باید در مراحل خرید از کد شما استفاده کند تا هم در فاکتور ایشان تخفیف اعمال شود و هم برای شما پورسانت محاسبه گردد.

5.چه تضمین یا دلیلی وجود دارد که پس از معرفی کالا در وبسایت مشتری از کد معرف من استفاده کند ؟

همان طور که قبلا هم گفته شد قیمت کالا در حالت عادی بالاتر از قیمت همان کالا در حالتی است که مشتری از کد تخفیف بازاریاب استفاده می کند. در واقع کد تخفیف مشتریانِ شما همان کد معرف شماست که تا زمانی که فعال هستید تاریخ انقضایی ندارد و در صورت خرید مشتریان مرتبا برای شما به صورت خودکار پورسانت محاسبه خواهد شد.به صورت منطقی امکان ندارد کسی بعد از دریافت کد تخفیف هنگام خرید از این کد استفاده نکرده و از تخفیف صرف نظر کند پس اگر مشتری شما خریدش را نهایی کند شما قطعا پورسانت فروش آن کالا را دریافت خواهید کرد.

6.آیا مسئول رسیدگی و پشتیبانی سفارشِ خریداری که از کد معرف من استفاده کرده خودم هست؟

خیر خاص باکس تمامی سفارشات را اعم از ساده ، خاص یا تخفیف دار تحت سیستمی یکپارچه و یکسان پردازش و ارسال میکند.شما در سیستم همکاری در فروش فقط نقش معرف دارید. پس کافیست کد اختصاصی خودتان را در شبکه های اجتماعی و هر جایی که امکان تبلیغات دارید به اشتراک بگذارید تمامی مراحل بعدی توسط ما انجام خواهد شد .

7.بازاریاب فعال باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

فردی که بتواند حداقل ظرف مدت 30 روز به سطح برنزی (پایین ترین سطحی که مورد انتظار است) دست یابد و پس از آن در همان سطح باقی بماند بازاریاب فعال است. به عبارت دیگر در سیستم همکاری در فروش صرفا ثبت نام برای شما ایجاد در آمد نخواهد کرد و باید حتما به صورت مداوم و فعال در حال تبلیغات و اطلاع رسانی کد مخصوص خودتان به دیگران باشید. دقت کنید شما در هر زمان حتی برای یک خرید و حتی برای مبالغ کم میتوانید درخواست تسویه حساب دهید ولی تا بازاریاب فعال نباشید نمیتوانید پورسانت 100.000 تومانی معرفی دوستان و آشنایان را دریافت کنید.واریزی پورسانت نیز بعد از اتمام دوره پانزده روزه گارانتی تعویض کالا انجام خواهد شد نه بلافاصله بعد از خرید مشتری.

8.چه محصولاتی بفروشیم؟ پورسانت محصولات مختلف چطور محاسبه میشود ؟

تمام محصولات داخل سایت شامل سیستم همکاری در فروش هستند و فقط درصد تخفیف آنها متفاوت است. اما سیستم سایت به صورت درصدی عمل نمیکند. در واقع هر چه یک کالا گرانتر باشد قرار نیست پورسانت بیشتری داشته باشد. و ممکن است کالایی با قیمت کمتر پورسانت بیشتری داشته باشد. در این رابطه و برای معرفی کالاهای خوش سود بهتر است با تلگرام پشتیبانی در تماس باشید. ولی در حال حاضر به عنوان یک قاعده باید بدانید به صورت حدودی پورسانت دسته بندی دیجیتال شامل موبایل، لپ تاپ و دوربین های دیجیتال تا اطلاع ثانوی زیر 1 درصد میباشد. و پورسانت الباقی کالاها تقریبا بین 10 تا 30 درصد است.

9.آیا میتوانم دوستان خود را به سیستم دعوت کنم ؟ 

بله به راحتی . پس از ثبت نام به عنوان بازاریاب و اختصاص کد معرف مشخصات کسی که معرفی کرده اید را به ایمیل info@vtscompany.ir یا تلگرام پشتیبانی اطلاع دهید تا پیگیری های مربوطه برای واریز پاداش نقدی صد هزار تومانی توسط کارشناسان ما انجام شود. دقت کنید برای گرفتن پاداش نقدی هم شما هم کسی که معرفی کردید باید حداقل در سطح برنزی ( بازاریاب فعال ) باشید.

10.معرفی دیگران به عنوان بازاریاب چه سودی برای من دارد ؟

اگر بازاریابی که معرفی کرده اید سطح فروشی معادل سطح برنزی و بالاتر داشته باشد پس از یک ماه فعالیت مداوم در سیستم همکاری در فروش، ویستا تجارت صعود به شما صد هزار تومان هدیه نقدی میدهد.

11.چه زمانی میتوانم درخواست تسویه حساب بدهم؟

شما میتوانید بعد از دومین ثبت سفارش و پرداخت مشتری بدون هیچ محدودیتی و در هر زمان درخواست تسویه حساب داشته باشید. دقت کنید از زمان ارسال درخواست تسویه حساب تا واریز وجه  به حساب شما حدود 12 تا 24 ساعت زمان لازم است.

4 مرحله ساده با در آمد فاصله داری… معطلش نکن، فقط شروع کن ما هواتو داریم.

همکاری در فروش چیست؛ نگاهی به دیدگا‌ه‌های موافق و مخالف آن

آیا واقعا می‌توان از این شیوه کسب درآمد کرد؟

آیا می‌توان از طریق همکاری در فروش (Affiliate Marketing) پول به‌دست آورد؟ پاسخ کوتاه به این پرسش مثبت است. کسب‌و‌کارهای مرتبط با همکاری در فروش می‌تواند سود خوبی حاصل کند و حتی می‌توان از درون خانه به‌اندازه‌ی کسی که تمام‌وقت کار می‌کند پول کسب کرد. فراموش نکنید که موفقیت به‌خاطر چیزی که انتخاب کرده‌اید حاصل نمی‌شود، بلکه به این مربوط می‌شود که آیا کاری که باید انجام شود به‌درستی و به‌صورت منسجم انجام می‌شود یا خیر. این نوشته را بخوانید تا ببینید که همکاری در فروش چیست و چگونه می‌تواند برای شما سودآوری کند.

حتما بخوانید:

 • مدیریت کسب و کارهای کوچک با ۶ نکته‌ای که برای پیشرفت باید بدانید
 • راز موفقیت کسب و کارهای کوچک چیست؟
 • کسب و کارهای خانوادگی چه مزیت‌هایی دارد؟

مفهوم اصلی همکاری در فروش عبارت است از هرگونه فعالیتی که موجب تسهیل در فروش یک کالا یا خدمات شود. این کار اغلب توسط کسانی صورت می‌گیرد که خودشان تولیدکننده و یا صاحب محصول نیستند. وظیفه کسی که قصد همکاری در فروش را دارد؛ معرفی محصول، ویژگی‌ها و کاربردهای آن است تا مشتریان را ترغیب به خرید محصول یا خدمات کند.

همکاری در فروش روش‌های گوناگون و متنوعی دارد، اما بهترین و پربازده‌ترین آن استفاده از اینترنت است. اینکه شما به عنوان یک معرف، محصول مورد نظر را به شیوه‌های درست تبلیغ کنید و بابت هر فروش که از سمت شما انجام بگیرد پورسانت و یا درصدی از فروش را دریافت کنید.

همکاری در فروش، یک کسب‌وکار خانگی ایده‌آل است، چراکه برای شروع به پول زیادی احتیاج ندارد و نیازی به تولید، انبار کردن و ارسال محصولات یا رساندن خدمات به دیگران نیست. درواقع به شما پول پرداخت می‌شود تا مشتری‌ها و مصرف‌کننده‌های جدید را به کسب‌وکارهای مختلف متصل کنید.

واقعیت همکاری در فروش چیست

همکاری در فروش - همکاری در فروش چیست

مانند بسیاری دیگر از کسب‌وکار‌های خانگی، مشکل همکاری در فروش، همایش و سخنران‌های برنامه‌های کسب سریع ثروتی هستند که به شما می‌گویند در مدت‌زمانی کوتاه و با کمترین تلاش می‌توانید پول‌دار شوید. برخی از برنامه‌های همکاری در فروش به شما می‌گویند تنها با ۳ کلیک می‌توانید در ماه صدها هزار دلار درآمد داشته باشید. همچنین برخی از آنها می‌گویند شما می‌توانید سایت‌تان را درست کنید و سپس آن را به حال خود رها کنید تا حساب بانکی شما پر شود.

واقعیت همکاری در فروش مانند بسیاری دیگر از کارهای خانگی است، افراد کمی هستند که می‌توانند از آن پول خوبی کسب کنند، افرادی آن‌قدر موفق هستند که می‌توانند به اهداف‌شان دست پیدا کنند و در مقابل عده‌ی کثیری هستند که هیچ پولی کسب نمی‌کنند. درنتیجه پرسش اصلی این نیست که آیا همکاری در فروش واقعا درآمد خوبی دارد یا خیر، بلکه این است که آیا شما می‌توانید در این کار موفق باشید یا خیر.

این موضوع فقط به خودتان بستگی دارد، اما در اینجا توصیه‌هایی مطرح می‌کنیم که می‌توانند به شما کمک کنند.

طرفداران همکاری در فروش

همکاری در فروش - مزایای همکاری در فروش

همان‌طور که پیش از این بیان شد نکات مثبت زیادی درباره همکاری در فروش وجود دارد که آن را به گزینه‌ی مناسبی برای کسب‌وکار تبدیل می‌کند. این موارد عبارت‌اند از:

 • هزینه‌ی کم برای شروع: ملحق شدن به بیشتر برنامه‌های همکاری در فروش رایگان است؛ در نتیجه هزینه‌ی شما معمولا به روش‌های بازاریابی‌ که مورد استفاده قرار داده‌اید، مربوط می‌شود.
 • نیازی به تولید یک محصول یا خدمات نیست.
 • نیازی به انبارکردن یا حمل محصولات نیست.
 • در هر زمان و از هر مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشید می‌توانید کار کنید.
 • بسته به اینکه چگونه برای برنامه‌ی همکاری‌تان بازاریابی می‌کنید امکان کسب درآمد منفعل وجود دارد.
 • می‌توان آن را به یک کسب‌وکار خانگی در حالِ انجام، اضافه یا یک جریان درآمد اضافه ایجاد کرد. این کار برای وبلاگ‌نویس‌ها، مربی‌ها، کارآفرینان حوزه‌ی اطلاعات و همه‌ی افرادی که وب‌سایت دارند ایدئال است.

مخالفان همکاری در فروش

همکاری در فروش - معایب همکاری در فروش

کسب درآمد از همکاری در فروش چالش‌هایی دارد که عبارت‌اند از:

 • ایجاد ترافیکی (بازدیدکننده از سایت) که منجر به درآمد شود زمان‌بر است.
 • ممکن است همکاری شما دزدیده شود. به این ترتیب شما به‌خاطر ارجاعی که ایجاد کرده‌اید، اعتباری دریافت نمی‌کنید. نقاب‌گذاری URL می‌تواند به جلوگیری از این اتفاق کمک کند.
 • یک همکاری بد می‌تواند به اعتبار شما آسیب بزند. برای جلوگیری از این اتفاق باید مراقب باشید و کسب‌وکارهای باکیفیت را برای همکاری انتخاب کنید.
 • شما هیچ کنترلی بر روی کیفیت محصول، خدمات یا چگونگی انجام کسب‌وکار ندارید.
 • برخی از شرکت‌ها پولی به شما نمی‌دهند؛ البته روش‌هایی وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آنها برنامه‌های همکاری در فروش مناسب و خوب را انتخاب کنید.
 • هنگامی که یک برنامه‌ی عالی پیدا کنید، رقابت بسیار زیادی وجود خواهد داشت. می‌توانید مطمئن باشید که افراد زیادی مشغول ترویج این برنامه هستند.
 • مشتری‌ها به تجار تعلق دارند. آمارتان به شما اجازه می‌دهد بفهمید یک محصول چه تعداد فروخته شده است، اما در بیشتر موارد شما هیچ اطلاعی درباره اینکه چه کسی فروش را انجام داده است ندارید. در نتیجه بازاریابی برای فروشِ دوباره کار بسیار دشواری خواهد بود.

چگونگی موفقیت در همکاری در فروش

همکاری در فروش - چگونه در همکاری در فروش موفق باشیم

همکاری در فروش چندان دشوار نیست، اما برای کسب درآمد چشمگیر نیازمند دانش، برنامه‌ریزی و تلاش‌ منسجم است. در اینجا کارهایی معرفی می‌شود که می‌توانید با انجام آنها اطمینان حاصل کنید که همکاری شما در فروش موفق خواهد بود.

 • کار را با یادگیری درباره‌ی همکاری در فروش و گام‌های لازم برای موفقیت در آن آغاز کنید.
 • فقط در فروش کالاها و خدمات باکیفیت همکاری کنید. در واقع بهترین کار این است که ابتدا خودتان آنها را بخرید تا بتوانید کیفیت آنها را تصدیق کنید. شما بر اساس محصول یا خدماتی که ترویج می‌دهید، داوری خواهید شد. در نتیجه تنها بر روی کسب درآمد تمرکز نکنید، بلکه به کیفیت نیز توجه داشته باشید.
 • درباره‌ی برنامه‌ای که در آن همکاری می‌کنید تحقیق کنید تا بفهمید که چه زمانی و چگونه به شما پول پرداخت می‌شود. همچنین به مسائل مهم مالی که به شما کمک می‌کند تا از خوب‌بودن برنامه مطمئن شوید توجه کنید.
 • در فروش اقلامی همکاری کنید که به جایگاه شما یا محتوایی که در وب‌سایت یا وبلاگ‌تان دارید مرتبط باشند. برای مثال اگر شما درباره‌ی اسکیت نمایشی مطلب می‌نویسید به‌اشتراک گذاشتن لینک‌های مربوط به موتورسیکلت یا کیف‌های خورجینی جدید نمی‌تواند چندان مناسب باشد.
 • تبلیغات را باهم ترکیب و متناسب کنید تا با لینک‌های متعدد بازدید‌کننده‌هایتان را آزار ندهید. لینک‌های همکاری که با تصویر همراه هستند بهترین میزان کلیک را به‌همراه دارند.
 • همیشه رابطه‌‌تان در فروش را برای بازدیدکننده‌ها آشکار کنید. بیشتر بازدیدکننده‌ها احتمالا می‌فهمند که تبلیغات گرافیکی برای شما درآمد ایجاد می‌کنند اما اگر درباره‌ی محصول مطلبی بنویسید و آن را به دیگران توصیه کنید به خواننده‌هایتان این پیام را منتقل می‌کنید که شما از مطالبی که می‌گذارید پول درمی‌آورید. این کار به شما اطمینان می‌دهد که با خوانندگان‌تان شفاف و صادق بوده‌اید.
 • بازار، بازار، بازار. برای اینکه از مزیت‌های همکاری در فروش بهره‌مند شوید و افراد را جذب وب‌سایت با وبلاگ‌تان کنید، تنها بر روی SEO و شبکه‌های اجتماعی تمرکز نکنید. سعی کنید بفهمید بازار هدف شما چه کسانی هستند، کجا می‌توانید آنها را پیدا کنید و چگونه می‌توانید آنها را جذب سایت‌تان کنید.
 • فهرستی از ایمیل‌های افراد آماده کنید. موفق‌ترین افراد در این نوعِ فروش از ایمیل استفاده می‌کنند. از این موضوع غفلت نکنید، بازاریابی از طریق ایمیل می‌تواند سود شما را خیلی زیاد افزایش دهد.
 • به فکر استفاده از یک صفحه‌ی اصلی و سیستم قیفی برای بازاریابی کارتان باشید. با ارائه‌ی پیشنهادی اغواکننده مشتری‌های بالقوه را به فهرست ایمیل‌تان جذب کنید. به این ترتیب می‌توانید صفحه‌ی محصولاتی را که در فروش آنها همکاری می‌کنید برای‌شان بفرستید. در سیستم ایمیلی‌تان می‌توانید پیشنهادهای رایگان و پیشنهادهای فروش بیشتری بدهید.
 • موفقیت برنامه‌ی همکاری در فروش‌تان را بررسی کنید؛ به‌ویژه اگر برنامه‌های متعدد دارید و یا از انواع دیگر تبلیغات مانند Google AdSense برای پول‌درآوردن استفاده می‌کنید. گاهی وقت‌ها وجود تبلیغات زیاد باعث می‌شود وب‌سایت شما سطحی جلوه کند و باعث آزار خواننده‌ها شود؛ درنتیجه باعث می‌شود کارایی شما کاهش پیدا کند.

پیش از اینکه کسب‌وکار خود برای همکاری در فروش را آغاز کنید، چیزهایی را که به موفقیت بازاریابی کمک می‌کنند یاد بگیرید. مهم‌تر اینکه اگر می‌خواهید همکاری در فروش را به‌عنوان یک کسب‌وکار دنبال کنید یا می‌خواهید همکاری در فروش را به کسب‌وکار کنونی‌تان اضافه کنید، بدانید که این کار سریع و خودکار نیست و بدون تلاش کافی به نتیجه نمی‌رسد. مانند همه‌ی کسب‌وکارهای خانگی شما به یک طرح و فعالیت هر روزه احتیاج دارید تا بتوانید از همکاری آنلاین در فروش، پول به دست بیاورید.

به‌طور کلی شانس شما برای پول‌درآوردن از برنامه‌های همکاری در فروش در مقایسه با دیگر کسب‌وکارهای اینترنتی خانگی کمتر یا بیشتر نیست. موفقیت شما به این بستگی دارد که تا چه حد می‌توانید برنامه‌ی همکاری در فروش‌تان را اجرا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

خروج
کلید اسکرول خودکار به بالا